Burakozerweb | Grafik & WEB & Video Tasarım | E-Ticaret | Sosyal Medya

BURAK
ÖZER

Grafik & Video
Tasarım Uzmanı

ArabicEnglishFrenchGermanSpanishTurkish

Hakkımda

Aklınıza takılan tüm soruları, iletişim sekmesi üzerinde bulunan linkler aracılığı ile bana iletebilirsiniz. Yine de sizlere kendimden bahsetmek isterim.

burakozerweb

Burak ÖZER

Mesleki geçmişim ve kişisel becerilerim ile ilgili olarak, grafik tasarım, video edit, web geliştirme ve sosyal medya alanlarına maksimum değeri katabilmek için çalışıyorum.

Yaklaşık 10 yıldır çeşitli şirketlerde web geliştirme, grafik tasarım, sosyal medya, dijital pazarlama ve internet medyası ile ilgili çalışmaktayım. Meslek hayatım boyunca program becerilerimi, yeni programlara olan merakımı ve araştırmalarımı geliştirdim. Stajlar ve projeler ekip çalışması ve proje programlama becerilerimi geliştirdim. Şuan piyasada kullanılan bir çok tasarım programlarına hâkim olmakla birlikte öğrenmeye olan isteğim de hiçbir zaman geçmiyor, mesleğim ile alakalı yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.

Akıcı derecede İngilizce konuşabiliyorum. Yaptığım iş ile alakalı bir çok programı iyi derecede kullanabiliyorum. Özellikle, sosyal ilişkilerimde problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünme ve empati becerilerim kariyer hayatımda bana yardımcı oluyor. Kısa vadede, mesleki geçmişime ve kişisel becerilerime dayalı olarak bulunduğum projeye veya kuruluşa değer katmayı hedefliyorum. Uzun vadede, deneyimimi geliştirerek sektörde varlığımı sürdürmeyi hedefliyorum. Benim hakkımda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyar, portfolyomu merak eder iseniz sizinle tanışmaktan memnuniyet duyarım. İlginiz için teşekkürler…

Saygılarımla;

Burak Özer

WEB
Geliştirme

Grafik
Tasarım

E-Ticaret
Çözümleri

Video Animasyon
Kurgu

Strateji Geliştirme

Tüm konularda strateji geliştirme

11+ Tecrübe

Sektörde tecrübe

500+ Proje

Tamamlanan projeler

İletişime Geç

Bir projeniz mi var ?

En yakın zamanda sizinle görüşerek projeleriniz ve talepleriniz ile ilgili size destek sağlamak için sabırsızlanıyorum !

Burak ÖZER

Grafik & Video

Tasarım Uzmanı

Telefon

+90 553 023 84 60

Email

burakozerweb@gmail.com