logoyatay

Hakkımda

Kim olduğuma, neler yaptığıma yakından bakalım.

BURAKOZERWEB

Ben kimim?

Merhaba! Ben Burak Özer, fotoğrafçılığa ve video tasarımlarına olan ilgimi işime dönüştürdüm ve 12 yıldan fazla bir süredir bu yaratıcı yolculuğa devam ediyorum.

 

 

Görsel anlatımın büyüsüne kapılıp, objektifin ardında gizlenen dünyaları yakalamak için her anı kullanıyorum.

 

 

Müşterilerime ve markalara anlamlı görsel içeriklerle yardımcı olmayı seviyorum; bir bakıma duyguları, düşünceleri ve anıları görüntülerle ifade ediyorum.

 

 

Ticari bir bakış açısıyla yaratıcılığı bir araya getirme yeteneğimi seviyorum. Görsel içeriklerin markaların ve bireylerin hikayelerini nasıl anlattığını anlamak ve bu hikayeleri en iyi şekilde iletmek benim için önemlidir.

 

 

Ekipman ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, her zaman en iyi araçları kullanmaya özen gösteriyorum. Ancak teknolojinin ötesinde, en çok ilgilendiğim şey, her görüntünün ve her karenin bir hikayesi olduğu gerçeğidir.

 

 

Benimle çalışan herkese, sadece bir hizmet değil, bir deneyim sunmaya çalışıyorum. Siz ve hedefleriniz benim için önceliklidir. Her projede, hem bireysel hem de işletme ihtiyaçlarınızı anlayarak, sizinle işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyarım.

 

Play Video
0 +
PARTNER
0 +
PROJE
0 +
LOKASYON
0 +
YILLIK TECRÜBE
REFERANSLAR

Yorumlarımız

Mail Bülteni

Yeni projelerden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

logoyatay
Copyright © 2023 burakozerweb, Tüm Hakları Saklıdır